švihadlový balíček na celý rok

švihadlo

Co se v balíčku skrývá?

E‑book i videa, kde vysvětlím, jak začít a jak správně skákat, protože

každá stavba potřebuje pevné základy.

Podrobné video tutoriály na různé švihadlové triky, protože

jen s triky je švihadlo opravdu zábava.

w

10minutové workouty, při kterých procvičíte rychlost i vytrvalost, protože

tyto schopnosti se člověku vždycky hodí.

Video návody a tipy na skákání ve dvojicích a více lidech, protože 

není nad to se s někým společně zapotit a zasmát.

Švihadlový balíček na celý rok
Švihadlový balíček na celý rok
Švihadlový balíček na celý rok
Švihadlový balíček na celý rok

Pojďte se se mnou seznámit a mrknout  na moje videa

Proč je skákání přes švihadlo prospěšné?

Zlepšíte si fyzičku a potrénujete vytrvalost.

Posílíte svaly nejen na nohou, ale po celém těle.

Se švihadlem si procvičíte koordinaci a obratnost.

A přitom se budete bavit a učit nové věci, kterými můžete ohromit své okolí. ?

Vendy Petřinová

Vendy

Proč se učit ode mě?

rope

1. místo na Mistrovství ČR 2022 a 2023 v single rope freestyle, 18. na Mistrovství Evropy — jinak řečeno: se švihadlem toho umím opravdu celkem dost. ? 

rope

100 odučených hodin na švihadlových workshopech pro děti — moc mě baví předávat své švihadlové dovednosti dál.

rope

před 3 roky jsem natočila svůj první švihadlový video tutoriál, od té doby jich už jsou desítky — během covidu jsem si totiž vyzkoušela, že i sami se toho můžete naučit opravdu hodně.

Kolik švihadlový balíček na celý rok stojí?

Cena balíčku je 1590 Kč včetně DPH.

V ceně je zahrnuto:

Můj jedinečný Švihadlový online kurz — zábavné triky se švihadlem pro začátečníky až mírně pokročilé — 18 podrobných video lekcí. Polovina je věnována nejrůznějším švihadlovým trikům (v každém videu se naučíte alespoň 2 triky) a druhá polovina obsahuje workouty, kde triky procvičujeme a učíme se zajímavé taneční kroky. Kurz je rozdělen do 5 týdnů, vy však dostanete přístup k celému obsahu IHNED! (Běžná cena 1090 Kč)

E‑book 10+2 tipů a aktivit, jak naučit děti skákat přes švihadlo, ve kterém najdou důležité informace i dospělí, kteří se švihadlem začínají. Zároveň obsahuje tipy na různé švihadlové aktivity, které využijete např. při výletech s dětmi, rodinných oslavách nebo s nimi můžete oživit různá setkání. (Běžná cena 290 Kč)

w

12 videí z mého Podzimního švihadlového minikurzu 2022 — videa jsou rozdělena do 3 skupin: děti, začátečníci, sportovci a vybere si z nich opravdu každý. Obsahují dovednosti a triky, které nejsou součástí základního Švihadlového online kurzu — např. jak na dvojšvihy, skákání ve dvou a jiné. (Samostatně neprodejné!)

Dále pak všechna videa z Jarního švihadlového minikurzu 2023, kde učím zase trochu jiné dovednosti, než v předchozích kurzech — triky, kroky i sestavy různých obtížností. (Samostatně neprodejné!)

Podrobný tutoriál na wheels — skákání ve dvojicích, při kterém výborně procvičíte koordinaci i komunikaci se svým partnerem/partnerkou, kamarádem/kamarádkou, dcerou/synem. (Samostatně neprodejné!)

Pro koho je balíček vhodný?

R

Ty z vás, kdo se chtějí zdravě hýbat.

R

Všechny, kdo se nebojí zkoušet nové věci.

R

Sportovce, kteří si chtějí zpestřit trénink.

R

Rodiny, které hledají smysluplné aktivity s dětmi.

švihadlo

Jak to celé bude probíhat?

Po zakoupení balíčku ode mě obratem dostanete přístup do členské sekce, kde na vás čekají všechny materiály. Přístup do členské sekce budete mít celý rok.

Všechna videa i e‑book budete mít k dispozici ihned, takže si vyberete, co chcete trénovat, a můžete hned začít.

w

Pokud se budete chtít na něco ohledně skákání a švihadel zeptat, můžete mi napsat soukromou správu na Instagram nebo poslat e‑mail. Můžete mi klidně i poslat video, jak skáčete, a dám vám zpětnou vazbu. 

V balíčku najdete velké množství videí z mých minikurzů, které jsou jinak samostatně neprodejná.

Pojďte oprášit svá švihadla (nebo pořídit nová) a začněte skákat. Proč? Protože švihadlo není žádná nuda.

členská sekce švihadlový kurz

Reference

{
Vendy, moc děkujeme za super dopolední čas, kdy jste nám ukázala, co vše a jak se dá dělat se švihadlem. Děti jste vlastním příkladem namotivovala k dalšímu skákání. Dokonce mi několik maminek volalo, že jejich děti doma skáčou a nechápaly, co jsme s nimi udělali 🙂

Moc děkujeme.

Iva Páleníčková

Komunitní škola Esencia

{

Vendula doslova skočila do soutěží v rope skippingu jako hvězda. Rychle se stala jednou z nejlepších skokanek ve své kategorii a právem si zasloužila místo v národním týmu.

Vendula je schopná tvrdě pracovat a jít za svým cílem. Jako instruktorka dokáže motivovat a nadchnout pro švihadlo. Je trpěliváumí se přizpůsobit různým úrovním dovedností účastníků švihadlových workshopů.

Martina Varkočková

prezidentka Czech Jump Rope

{

Workshop, který Vendy vedla v naší komunitní škole předčil veškerá naše očekávání. Za dvě hodiny zvládla naučit všechny zúčastněné několik triků, a to včetně těch, kteří do té doby přes švihadlo ani neuměli skákat.

V závěru jsme si hned domluvili další lekci a kdo chtěl, objednal si u Vendy švihadlo na míru. A večer nám pak ještě přišlo video se všemi triky, které jsme se v ten den učili, abychom mohli do příští lekce trénovat. Bylo to moc fajn, už se těšíme na příště. 

Apolena Vanišová

komunitní škola Mamatata

{

Vendy nás okouzlila hned v úvodu, kdy nám předvedla svojí neskutečnou sestavu plnou triků, které jsme nikdy předtím neviděly.

Vendy po celou dobu skoky i triky předváděla a popisovala a poskytovala nám individuální zpětnou vazbu a doporučení. Její vystupování před dívkami působilo profesionálně a velmi mile. Myslím, že to mělo velký vliv na to, že po celou dobu workshopu panovala mezi dívkami dobrá atmosféra. Pro mě osobně byl workshop s Vendy velkou inspirací, jsem rozhodnuta ve skákání pokračovat, rozšířit si znalosti i dovednosti a zařazovat ho touto zábavnou aktivitou do hodin TV častěji.

Alena Migdauová

ZŠ Solidarita
Workshop pro žákyně 8. a 9. ročníku ZŠ

Často kladené otázky

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny zájemce o skákání přes švihadlo. Ukážu vám vše od úplných začátků. Na věku ani předchozích zkušenostech nezáleží — stačí odhodlání se začít hýbat a učit se.

Jaké švihadlo potřebuji?

Skákat lze téměř přes cokoliv, pokud však chcete dělat rychlejší pokroky, doporučuji pořídit speciální korálkové, případně i kabelové švihadlo. Tato švihadla používá naprostá většina skokanů. Švihadlo si můžete objednat společně s tímto kurzem.

Korálkové švihadlo je ideální pro začátečníky. Je o něco těžší, proto se s ním velmi dobře učí a dělají různé triky.

Kabelové švihadlo je vhodné, pokud chcete trénovat rychlé skákání a dvojšvihy či trojšvihy.

Pokud se skákáním začínáte a váháte, které vybrat, určitě doporučuji začít s korálkovým švihadlem.
Švihadlo si můžete zakoupit v mém mini e‑shopu zde.

Co když mi nějaký trik nepůjde?

I to se může stát. Určitě vám neslibuji, že se během pár dní vše snadno naučíte. Jako každá věc, i skákání přes švihadlo je třeba trénovat.

Co vás mohu ujistit — ve videích vše opravdu velmi podrobně vysvětluji a ukazuji, abyste nic nemuseli luštit nebo dohledávat. A také upozorňuji na nejčastější chyby, proto věřím, že vše, co budete chtít, zvládnete.

A klidně mi během kurzu můžete natočit a poslat video, jak skáčete, a já vám poradím, co zlepšit.

Bydlím v bytě — kde mám skákat?

Skákat můžete v hale, tělocvičně, ale samozřejmě klidně i venku — stačí vám kousek rovného povrchu. Ani zimy se nemusíte bát. Se švihadlem se velmi rychle zahřejete.

Co když nebudu stíhat tempo kurzu?

Videa Švihadlového online kurzu se vám otevřou postupně během 5 týdnů, přístup do členské sekce ale budete mít ještě celý rok, takže se jednotlivé triky a kroky můžete učit svým vlastním tempem a nemusíte nikam spěchat.

Máte nějaké další otázky?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Věděli jste, že

R

10 minut skákání přes švihadlo posílí Vaše tělo stejně jako 30 min běhu?

R

si švihadla po celém světě získávají čím dál tím více fanoušků i mezi dospělými?

R

švihadlo neznamená jen nudné skákání, ale že se s ním dají dělat různé triky?

R

skákání přes švihadlo je samostatná sportovní disciplína ve světě označovaná jako Rope skipping nebo Jump rope?

R

se švihadlem můžete nejen trénovat a dělat triky, ale dokonce i tancovat?