Švihadlo vás zabaví i zahřeje!

Podzimní švihadlový balíček

Tento výhodný balíček si můžete pořídit pouze do středy 5.10.2022

Co se v něm skrývá?

Jedinečný Švihadlový online kurz

zábavné triky se švihadlem pro začátečníky až mírně pokročilé — 18 podrobných video lekcí. Kurz se skládá z tutoriálů na různé triky a workoutů, kde se naučíte i různé kroky (footwork).

E‑book 10+2 tipů a aktivit, jak naučit děti skákat přes švihadlo

e‑book ocení nejen rodiče dětí, ale i dospělí, kteří se skákáním začínají. Najdete v něm i tipy pro skupinové aktivity.

w

Podporující uzavřená skupina 

při učení nebudete sami — budeme spolu komunikovat a povzbuzovat se přes můj soukromý instagramový účet. Jako samouk vím, že trénovat sám není snadné a každé povzbuzení vás motivuje.

Podrobný tutoriál na wheels — skákání ve dvojicích

wheels je aktivita pro dva lidi, při které výborně procvičíte koordinaci i komunikaci. V Čechách tento způsob skákání ovládá zatím jen hrstka lidí, takže máte skvělou příležitost vyniknout. (Samostatně neprodejné!)

Chcete mrknout, jak vypadají moje videa?

Co je náplní Švihadlového online kurzu?

Ukážeme si správnou techniku skákání přes švihadlo.

Naučíme se několik základních i pokročilejších triků.

Se švihadlem si procvičíme i několik tanečních kroků.

A vše si pořádně potrénujeme formou intervalového tréninku.

Co najdete v e‑booku?

R

Jaké švihadlo je vhodné pro děti a začátečníky a jak nastavit délku

R

Jak na první, druhé i další přeskoky

R

Další tipy na zábavné aktivity se švihadlem

R

Jak děti pro skákání nadchnout?

Jak to celé bude probíhat?

Po zakoupení balíčku ode mě obratem dostanete e‑book a přístup do členské sekce, kde se vám po dobu 5 týdnů budou postupně otevírat nová videa. K videím budete mít přístup celý rok.

5.týden obržíte závěrečné video s návodem na velmi pěknou sestavu složenou z triků a kroků, které se v kurzu vysvětluji.

w

Aby se vám lépe skákalo, budeme se potkávat a podporovat přes můj soukromý účet na Instagramu, kde ode mě kromě podpory můžete dostat i zpětnou vazbu.

A jako bonus vám v průběhu října pošlu podrobný tutoriál na “wheels” — skákání ve dvojici, kdy každý ze skokanů drží ručku jednoho švihadla. Výborný způsob, jak si protáhnout tělo i utužit vztahy. (Samostatně neprodejné!)

Pojďte oprášit svá švihadla (nebo pořídit nová) a začněte skákat. Proč? Protože švihadlo není žádná nuda.

členská sekce švihadlový kurz

Kdy se můžete začít učit nové švihadlové triky?

Začít můžete kdykoliv. Stačí se přihlásit a během pár minut už můžete skákat. To je jednoznačná výhoda online kurzů. A úplně nejlepší je věci neodkládat a pustit se do nich IHNED.

švihadlo

Kolik podzimní švihadlový balíček stojí?

Cena balíčku je 1490 Kč včetně DPH.

V ceně je zahrnuto:

Švihadlový online kurz — zábavné triky se švihadlem pro začátečníky až mírně pokročilé — 18 podrobných video lekcí. Polovina je věnována nejrůznějším švihadlovým trikům a druhá polovina obsahuje workouty, kde triky procvičujeme a učíme se zajímavé taneční kroky.

E‑book 10+2 tipů a aktivit, jak naučit děti skákat přes švihadlo, ve kterém najdou inspiraci i dospělí.

w

Podporující uzavřená skupina — budeme spolu komunikovat a povzbuzovat se přes můj soukromý instagramový účet.

Podrobný tutoriál na wheels — skákání ve dvojicích, při kterém výborně procvičíte koordinaci i komunikaci. (Samostatně neprodejné!)

Reference

{
Vendy, moc děkujeme za super dopolední čas, kdy jste nám ukázala, co vše a jak se dá dělat se švihadlem. Děti jste vlastním příkladem namotivovala k dalšímu skákání. Dokonce mi několik maminek volalo, že jejich děti doma skáčou a nechápaly, co jsme s nimi udělali 🙂

Moc děkujeme.

Iva Páleníčková

Komunitní škola Esencia

{

Vendula doslova skočila do soutěží v rope skippingu jako hvězda. Rychle se stala jednou z nejlepších skokanek ve své kategorii a právem si zasloužila místo v národním týmu.

Vendula je schopná tvrdě pracovat a jít za svým cílem. Jako instruktorka dokáže motivovat a nadchnout pro švihadlo. Je trpěliváumí se přizpůsobit různým úrovním dovedností účastníků švihadlových workshopů.

Martina Varkočková

prezidentka Czech Jump Rope

{

Workshop, který Vendy vedla v naší komunitní škole předčil veškerá naše očekávání. Za dvě hodiny zvládla naučit všechny zúčastněné několik triků, a to včetně těch, kteří do té doby přes švihadlo ani neuměli skákat.

V závěru jsme si hned domluvili další lekci a kdo chtěl, objednal si u Vendy švihadlo na míru. A večer nám pak ještě přišlo video se všemi triky, které jsme se v ten den učili, abychom mohli do příští lekce trénovat. Bylo to moc fajn, už se těšíme na příště. 

Apolena Vanišová

komunitní škola Mamatata

{

Vendy nás okouzlila hned v úvodu, kdy nám předvedla svojí neskutečnou sestavu plnou triků, které jsme nikdy předtím neviděly.

Vendy po celou dobu skoky i triky předváděla a popisovala a poskytovala nám individuální zpětnou vazbu a doporučení. Její vystupování před dívkami působilo profesionálně a velmi mile. Myslím, že to mělo velký vliv na to, že po celou dobu workshopu panovala mezi dívkami dobrá atmosféra. Pro mě osobně byl workshop s Vendy velkou inspirací, jsem rozhodnuta ve skákání pokračovat, rozšířit si znalosti i dovednosti a zařazovat ho touto zábavnou aktivitou do hodin TV častěji.

Alena Migdauová

ZŠ Solidarita
Workshop pro žákyně 8. a 9. ročníku ZŠ

Často kladené otázky

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny zájemce o skákání přes švihadlo. Ukážu vám vše od úplných začátků. Na věku ani předchozích zkušenostech nezáleží — stačí odhodlání se začít hýbat a učit se.

Jaké švihadlo potřebuji?

Skákat lze téměř přes cokoliv, pokud však chcete dělat rychlejší pokroky, doporučuji pořídit speciální korálkové, případně i kabelové švihadlo. Tato švihadla používá naprostá většina skokanů. Švihadlo si můžete objednat společně s tímto kurzem.

Korálkové švihadlo je ideální pro začátečníky. Je o něco těžší, proto se s ním velmi dobře učí a dělají různé triky.

Kabelové švihadlo je vhodné, pokud chcete trénovat rychlé skákání a dvojšvihy či trojšvihy.

Pokud se skákáním začínáte a váháte, které vybrat, určitě doporučuji začít s korálkovým švihadlem.

Bydlím v bytě — kde mám skákat?

Skákat můžete v hale, tělocvičně, ale samozřejmě klidně i venku — stačí vám kousek rovného povrchu. Ani zimy se nemusíte bát. Se švihadlem se velmi rychle zahřejete.

Co když nebudu stíhat tempo kurzu?

Videa Švihadlového online kurzu se vám otevřou postupně během 5 týdnů, přístup k nim ale budete mít ještě celý rok, takže se jednotlivé triky a kroky můžete učit svým vlastním tempem.

Máte nějaké další otázky?

Věděli jste, že

R

10 minut skákání přes švihadlo posílí Vaše tělo stejně jako 30 min běhu?

R

si švihadla po celém světě získávají čím dál tím více fanoušků i mezi dospělými?

R

švihadlo neznamená jen nudné skákání, ale že se s ním dají dělat různé triky?

R

skákání přes švihadlo je samostatná sportovní disciplína ve světě označovaná jako Rope skipping nebo Jump rope?

R

se švihadlem můžete nejen trénovat a dělat triky, ale dokonce i tancovat?